Veljača 2013. u našoj školi

Mjesec je protekao u natjecanju  znanja na školskoj i županijskoj razini, skrivali smo se pod maskama, zajedno uživali u videoprojekciji; na obilne snježne padaline nismo obraćali pažnju.

U duhu maškara
I ove godine četvrtaši su organizirali dan pod maskama, tj imali su glavnu riječ. Na jedan dan su postali bogovi, a učenici i nastavnici su ih morali pokorno slušati. Učenici prvog razreda prerušili su se u pravi mali navijački klub  dok su se drugaši zabavljali na pidžama partyju. I djevojke i dečki trećeg razreda maskirali su se u Pipi Duge Čarape što je, naravno, nasmijalo cijelu školu. Nakon što su bogovi preuzeli vodstvo škole, započeo je program. Bilo je održano suđenje za sve profesore. „Vladari Tropetarske stijene“ odlučivali su koji profesor ide u raj, a koji u pakao. Kao i svake godine, dobro smo se zabavili i uživali u zabavi pod maskama.

Uz Valentinovo
Na prijedlog Vijeća učenika Valentinovo smo obilježili projekcijom filma.  Nakon nastave (skraćeni nastavni sati) okupili smo se zajedno s nastavnicima u učionici i  pogledali komediju. Uživali smo u zajedničkom druženju i dobro se nasmijali.

objavio: dorotea rajšel Eleonora Piščević   datum: 13. 3. 2013.