Na svečanoj sjednici Gradskog vijeća

Povodom obilježavanja  Dana Grada Čabra, 12. rujna, na svečanoj sjednici Gradskog vijeća Grada Čabra,  gradonačelnik Kristijan Rajšel i predsjednica Gradskog vijeća Vazma Malnar najuspješnijim učenicima u 2016./2017. školskoj  godini uručili  su prigodne nagrade.

Dosadašnji je prijem najučenika povodom Dana Grada bio upriličen u uredu gradonačelnika. Zadovoljan što je Grad Čabar dobio titulu „Grad Čabar – grad prijatelj djece“ gradonačelnik je odlučio pozvati najuspješnije učenike osnovne i srednje škole i njihove voditelje na svečanu sjednicu Gradskog vijeća. „Time su uspjeh i zalaganje čabarskih učenika i njihovih učitelja i nastavnika podignuti na višu i svečaniju razinu, kako oni svakako zaslužuju“ izjavio je gradonačelnik.

Nagrade su uručene:

• učeniku Dorianu Loknaru za uspješno sudjelovanje na državnom natjecanju iz Biologije te državnoj smotri projekta „Građanin“,
  • učenicama Dei Turk,  Nikol Petelin i Doris Petelin za sudjelovanje na državnoj smotri projekta „Građanin“.

Nagrada je uručena i učeniku 1.a razreda Janu Tonchii koji je prošle školske godine sudjelovao na državnom natjecanju „Eko kviz“ kao učenik Osnovne škole „Petar Zrinski „ Čabar.

Nagrade su uručene njihovim voditeljicama: nastavnici biologije Dunji Mačkić Vančina i stručnoj suradnici Marici Keča.

objavio: Marica Keča   datum: 22. 9. 2017.

« Ožujak 2024 »